Spraw aby marzenie o samochodzie się spełniło te wskazówki mogą pomóc

Spraw, Aby Marzenie O Samochodzie Się Spełniło! Te Wskazówki Mogą Pomóc

Więc jesteś gotowy, aby uzyskać swój pierwszy samochód! Gratulacje, ale czy naprawdę wiesz wszystko, co wiąże się z zakupem pojazdu. Dla kogoś, kto jest nowy na tym świecie, istnieje wiele ważnych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie samochodu. Czytaj dalej i poznaj kilka przydatnych wskazówek i wskazówek.

Ustal budżet przed zakupem samochodu, aby mieć świetny pomysł na to, co znajduje się w twoim przedziale cenowym. Postaraj się, aby utrzymać się w budżecie. Jeśli musisz przejść, kwota, którą przechodzisz, nie powinna być tak znacząca, że stawia cię w finansowym związku.

Wiedz, czego chcesz, zanim postawisz stopę w salonie. Masz zamiar mieć do czynienia z profesjonalnych sprzedawców, więc mieć swój umysł składa się o tym, co jesteś gotów zapłacić, co chcesz, a co nie jesteś zainteresowany. To sprawi, że mniej prawdopodobne dla nich kołysać.

Zrób listę życzeń samochodów, które Cię interesują. Widzieliście wiele samochodów w reklamach i na drodze. Tworzenie solidnej listy pojazdów, które pasowałyby do Twojego stylu, powinny być łatwe. Możesz dodać kilka wymarzonych samochodów, które wydają się poza twoim zasięgiem; jednak, być realistyczne o tym, co można sobie pozwolić.

Wyszukaj swój nowy samochód online, zanim kiedykolwiek odwiedzisz dealera. Wyszukiwanie w Internecie pozwala spojrzeć na zapasy z wielu dealerów, i to sprawia, że wtajemniczają się w informacje o online tylko ceny. Jest to świetny sposób na porównywarkę i naprawdę upewnij się, że otrzymujesz najlepszą ofertę.

Uważaj na sprzedawcę samochodów, który oferuje cenę na samochód, zanim odwiedzi swojego kierownika sprzedaży. Sprzedawca powie Ci wszystko, co chcesz usłyszeć, ale tylko menedżer może zatwierdzić transakcję. Poproś, aby porozmawiać z menedżerem twarzą w twarz i zobaczyć ofertę na papierze przed zobowiązaniem się do zakupu samochodu.

Przed rozpoczęciem zakupów samochodowych, wyczyść wszystkie rzeczy osobiste z samochodu. Ten jeden rzecz wola uratować ty znaczny czas w ten Dealerstwo. Zapewni to również, że nie zostawisz za ważne dokumenty, takie jak papiery ubezpieczeniowe. Nic nie jest gorsze niż do domu i zdając sobie sprawę, zostawił coś w samochodzie po prostu handlować w.

Nigdy nie zgadzaj się zapłacić cenę wywoławczą! Istnieje kilka samochodów na sprzedaż tam, że nie mają pewne pole do negocjacji w cenie. Po zbadaniu pojazdu, sprawdzeniu go i zatwierdzeniu, wynegocjuj ostateczną cenę na podstawie twoich ustaleń. Nie rozliczaj się po cenie, dopóki nie będziesz zadowolony z inwestycji.

Nie pozwól sprzedawcy wiedzieć, że masz handlu, dopóki nie masz firmy ceny sprzedaży w ręku. Niektórzy dealerzy będą zawyżać cenę, jeśli myślą, że handlujesz samochodem, więc mogą zaoferować ci wiele dla handlu, który jest, a następnie zrównoważony przez nową cenę, którą dają na samochód, który sprzedają.

Nie przekazanie kluczy do handlu aż do transakcji jest podpisany. Jeśli mają swój samochód "zakładnikiem", mogą go używać do presji, aby kupić nowy samochód. Poczekaj, aż transakcja zostanie wykonana, aby zapewnić Ci kontrolę nad sytuacją przez cały czas trwania transakcji.

Aby negocjacje przebiegły sprawnie przy zakupie nowego samochodu, zaoszczędzono co najmniej dwadzieścia procent zaliczki. Dzięki zaliczki będziesz mógł obniżyć stopę procentową i płatności oraz mieć dźwignię finansową podczas omawiania transakcji w opcjach. Może się okazać, że będzie netto więcej oszczędności, nie handlując samochodem i sprzedając go na własną rękę.

Gdy szukasz używanego pojazdu, należy unikać wszelkich samochodów o dużym przebiegu. Ludzie powiedzą ci, że jechali autostradą lub że jechali odpowiedzialnie, ale tak naprawdę nie wiesz. Nawet jeśli podoba Ci się samochód, unikaj kupowania go, jeśli przebieg jest zbyt wysoki.

Poświęć trochę czasu, aby znaleźć samochód, który chcesz przed udaniem się do dealera. Dowiedz się więcej o dostępnych opcjach dla tego samochodu. Ponadto, badania, aby dowiedzieć się, co inni konsumenci płacą za ten samochód z opcji, które chcesz. W ten sposób możesz być lepiej przygotowany, aby dealer sprzedać ci samochód za to, co warto.

Należy zachować ostrożność, jeśli chodzi o leasing pojazdu. Możesz napotkać ogromne wydatki, jeśli przejdziesz przez przebieg, który jest określony w umowie i jeśli spowodujesz jakiekolwiek uszkodzenia wnętrza. Unikaj leasingu, jeśli dużo jeździsz lub nie możesz zapewnić, że będziesz trzymać się określonej liczby mil każdego roku.

Zrozum, że niższa płatność nie oznacza tego samego, co obniżenie ceny samochodu. Jest to dość łatwe, aby dostać się do prawie każdej płatności poprzez obniżenie stopy procentowej i rozszerzenie warunków kredytu. Jeśli możesz kwalifikować się do obniżonej stopy procentowej po jednej cenie, z pewnością możesz kwalifikować się po niższej cenie ogólnej za samochód. Przedłużenie warunków płatności po prostu zobowiązuje cię do dłuższej zapłaty i nie robi nic, aby zmniejszyć, ile faktycznie skończysz płacić z własnej kieszeni.

Kiedy otrzymujesz finansowanie od dealera, musisz przeanalizować ofertę umowy. Musisz wiedzieć, ile otrzymujesz, jaka jest stopa procentowa, jak szybko jest ona należna w całości, ile są płatności, kiedy płatności są należne, co się dzieje, gdy przegapisz płatność itp.

Mam nadzieję, że nie przestraszyłeś się wszystkich informacji podanych w powyższym artykule. Tak, jest wiele do rozważenia przy zakupie samochodu, ale kiedy wziąć swój czas i zrobić swoje badania są znacznie bardziej prawdopodobne, aby skończyć z samochodem, że będziesz zadowolony z nadchodzących lat. Więc idź tam i zrobić to!

About Spraw aby marzenie o samochodzie się spełniło te wskazówki mogą pomóc

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly