Uniknąć kosztownych błędów auto zakupu poprzez edukację

Uniknąć Kosztownych Błędów Auto Zakupu Poprzez Edukację

Proces zakupu samochodu jest czymś, co budzi strach w sercach wielu. Faktem jest jednak, że spędzając czas niezbędny do zbadania procesu z wyprzedzeniem, zakup samochodu nie musi być tak zniechęcający. Przeczytaj artykuł, który następuje, i powinieneś mieć informacje potrzebne do dokonania najlepszego wyboru dla Ciebie i Twojej rodziny.

Udaj się do różnych dealerów przed osiedleniem się na jednym. Inny dealer może być w stanie uzyskać lepszą cenę na samochód, który chcesz, i może być uruchomiony różne promocje. Spróbuj trzech lub czterech w swojej okolicy, a nawet jeśli musisz podróżować nieco dalej, może warto.

Spójrz dobrze na spód pojazdu. Staraj się mieć oczy szeroko otwarte na oznaki rdzy i erozji. Samochód może wyglądać świetnie na zewnątrz, ale rozpada się pod spodem. Jeśli widzisz rdzę pod pojazdem, poruszaj się dalej. Może to oznaczać wiele napraw później.

Nie popełnij błędu koncentrując się tylko na miesięcznej kwocie płatności, gdy robisz zakupy samochodem. Może to spowodować, aby kupić droższy samochód, niż można sobie naprawdę pozwolić. Musisz skupić się na całkowitym koszcie samego pojazdu i na tym, czy jest to dobry interes.

Zanim postawisz stopę w salonie, wykonaj kilka badań online. Sprawdź pobliskie strony internetowe dealerów i zapisz ich cenę na pojeździe, który chcesz, a także wszelkie specjalne oferty, które mogą oferować. Posiadanie tych informacji do Państwa dyspozycji będzie cennym atutem, gdy przyjdzie czas na negocjacje ze sprzedawcą.

Nie zapomnij obliczyć kosztów posiadania przy wyborze nowego pojazdu. Że okazyjnych cenach SUV może nie być taki dobry interes, jeśli oznacza to będzie wydatki dwa razy kwoty użytej na benzyny do kierowania nim. To samo dotyczy samochodów sportowych stylu wyścigowym lub modele preferowane przez złodziei samochodów, że oba mogą pochodzić ze zwiększonych stawek ubezpieczenia.

Rozważ sprzedaż samochodu prywatnie, zamiast handlować nim na nowy samochód, który chcesz. Prawie zawsze dostaniesz więcej za swój samochód poprzez prywatną sprzedaż niż poprzez handel. Nawet jeśli dealerskiej sprawia, że brzmi to jak dają one wielki handel wartości, będą one prawdopodobnie podnieść cenę gdzieś indziej, aby nadrobić różnicę.

Po znalezieniu idealnego samochodu, poproś o raport historii pojazdu. Raport historii pojazdu zawiera listę wszelkich przypadków, w których pojazd był zaangażowany. Jeśli twój dealer nie oferuje tej usługi, możesz kupić ją samodzielnie online za symboliczną opłatą. Ten raport pomoże Ci uniknąć zakupu samochodu, który był we wraku.

Czy przyjaciel lub członek rodziny, który sprzedaje samochody przyjść wraz z tobą, jak szukać nowego samochodu. Sprzedawcy samochodów mogą być bardzo agresywne, ale jeśli wiedzą, że jesteś z kolegów sprzedawca będziesz miał łatwiejszy czas coraz ofertę, że chcesz i zasługują.

Nie opieraj decyzji o zakupie samochodu wyłącznie na cenie. Podczas gdy cena jest z pewnością ważna, podobnie jak reputacja dealera. Chcesz znaleźć miejsce, które jest znane z doskonałej obsługi klienta i stojąc za samochodami, które sprzedają w przypadku, gdy masz jakiekolwiek problemy w dół drogi.

Unikaj opcji gwarancyjnych oferowanych przez dealerów samochodowych w samochodach używanych. Są one prawie zawsze zawyżone i zwykle nie obejmują droższe naprawy, które chcesz zrobić Zamiast, zakup gwarancji oddzielnie od zaufanej firmy gwarancyjnej, które można znaleźć na własną rękę. Jeśli nie znasz żadnego, poproś znajomego lub członka rodziny o poradę.

Podczas zakupów samochodu, ważne jest, aby pamiętać o bezpieczeństwie. "Pasywne bezpieczeństwo" obejmuje funkcje, które samochód musi zapewnić wszystkim w nim bezpieczeństwo. Obejmuje to niezawodne pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne, pochłaniające energię strefy zgniotu i porady dotyczące ochrony głowy. Poszukaj tych funkcji podczas wyszukiwania samochodu.

Doskonal swoje umiejętności negocjacyjne, zanim pójdziesz do partii. Ćwicz z przyjaciółmi i rodziną, aby pomóc Ci przygotować się na wielki dzień. Czytaj online, aby dowiedzieć się, jakiego rodzaju taktyki sprzedaży dealerzy używać. To daje odpowiedź na każde pytanie, które zadają, zachowując moc w twoich rękach.

Naprawdę pomyśl o dzwony i gwizdki trzeba będzie w samochodzie. Wiele opcji przycinania jest dostępnych tylko w przypadku niektórych pakietów. Na przykład, jeśli chcesz ogrzewać fotele, może być konieczne, aby kupić pakiet, który zawiera skórzane fotele. Być może będziesz musiał pójść na kilka ustępstw w tym, co dostajesz lub ile będziesz musiał zapłacić, aby przejść do wyższych poziomów wykończenia.

Chociaż chcesz wyglądać ładnie, gdy udać się kupić samochód, upewnij się, że nie umieścić na zbyt wiele kosztowności. Im więcej bling masz, tym mniej prawdopodobne, że dobra stopa procentowa jest na czele.

Wielki koniuszek pod kątem ktoś rozważający pewien pojazd zakup jest wobec zapytać przyjaciele i rodzina członki jeśli oni są privy wobec wszelki wykonawca' zniżka programy ów maj skutkować w pewien zniżyć całkowity cena. Wielu producentów samochodów i dostawców części działają "przyjaciele i rodzina" programy rabatowe, w których pracownicy mogą zapewnić innym kody rabatowe, które mogą być wykorzystane do generowania znacznych oszczędności na nowych samochodów osobowych i ciężarowych. Korzystanie z takich możliwości jest doskonałym sposobem, aby twój dolar rozciągnąć jeszcze bardziej w salonie.

Poproś o sprawdzenie zapisów serwisowych używanego samochodu. Jeśli poprzedni właściciel prawidłowo utrzymywał samochód, przechowywali pokwitowania całej wykonanej z niego pracy. Zazwyczaj będziesz miał pracę papierową z wymiany oleju, wymiany opon, hamulców i innych rutynowych konserwacji, które zostały wykonane do pojazdu.

Zakupy samochodów nie zawsze są przyjemnym doświadczeniem, biorąc pod uwagę wiele czynników, które muszą mieć wpływ na ostateczną decyzję. Edukacja i informacje są kluczowym narzędziem, jeśli chodzi o dokonanie właściwego wyboru. Zważ na wskazówki i wskazówki znalezione powyżej, i można mieć doświadczenie zakupy samochodów, które są nie tylko bezstresowe, ale to skutkuje idealnym wyborem.

About Uniknąć kosztownych błędów auto zakupu poprzez edukację

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly