Wszystko co musisz wiedzieć o komputerach stacjonarnych

Wszystko, Co Musisz Wiedzieć O Komputerach Stacjonarnych

Jeśli planujesz rozpocząć zakupy na nowy komputer stacjonarny, ale tak naprawdę nie wiem, gdzie się zwrócić, masz szczęście. Ten artykuł jest pełen przydatnych wskazówek dotyczących znalezienia maszyny, która jest przystępna cenowo i praktyczna. Kontynuuj przeglądanie akapitów, które następują, aby uzyskać swoje podstawy.

Zawsze upewnij się, że masz uruchomione oprogramowanie antywirusowe. Można łatwo znaleźć, że wirus, jeśli nie masz tego oprogramowania. To oprogramowanie może ukraść komputer. Istnieje sporo aplikacji, które mogą regularnie skanować i naprawiać komputer.

Postaraj się znaleźć ludzi, którzy chcą pozbyć się pulpitu. To pomoże Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy podczas procesu. Te komputery są zazwyczaj w dobrym stanie, ale upewnij się, że komputer działa dobrze przed dokonaniem oferty.

Sprawdź możliwości dźwiękowe komputerów stacjonarnych, które chcesz kupić. Jest to szczególnie ważne w przypadku projektów lub pracy na komputerach, które opierają się na dźwięku. Wiele standardowych kart dźwiękowych działa dla większości użytkowników komputerów. To powiedziawszy, jeśli do edycji dźwięku lub mieszania, może trzeba coś bardziej wydajne.

Sprawdź, co jest dołączone do obsługi komputera stacjonarnego. Sprawdź, czy nie będzie usługi na miejscu, lub technika, który przybywa do lokalizacji do naprawy na czas trwania gwarancji. Dowiedz się, co masz, jeśli na miejscu nie jest oferowany, wraz z jak długo. Sprawdź, czy Twój komputer może być serwisowany w lokalnym centrum serwisowym. Ponadto, spójrz na ramy czasowe dla części wymiennych, napraw, a jeśli otrzymasz wypożyczany komputer w przypadku, gdy ramy czasowe jest niedopuszczalne.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze przy zakupie komputera stacjonarnego, Rozważ zakup odnowionego modelu. Można spojrzeć na stronach internetowych głównych producentów komputerów, takich jak HP lub Dell, gdzie znajdziesz oferty na komputerach, które zostały zwrócone do firmy, stałe i sprzedawane w cenie dyskontowej.

Bądź bardzo ostrożny, aby sprawdzić wersje oprogramowania w każdym nowym pulpicie można kupić, chyba że chcesz być stale aktualizując go lub zastąpienie systemu operacyjnego całkowicie. Wiele dobrych ofert można mieć na komputerach stacjonarnych, które zawierają prawie przestarzałe oprogramowanie, które może skomplikować wykorzystanie później. Upewnij się, co kupujesz będzie kompatybilny online i do innych celów.

Gdy szukasz nowego komputera stacjonarnego, upewnij się, że pamiętasz akcesoria. Być może znalazłeś wielki monitor, a komputer może być wyposażony w szybki procesor, ale pamiętaj, że takie rzeczy jak klawiatura i mysz. Mysz i klawiatura przyczyniają się do Twojego doświadczenia komputerowego, więc upewnij się, że spędzasz czas, wybierając najlepsze z nich.

Jeśli robisz zdjęcia lub wideo pracy, będziesz chciał komputer stacjonarny z co najmniej czterech rdzeni. O nazwie Quad-Core, ten pulpit daje wiele możliwości wielozadaniowości. Komputer nie będzie się zacytowały, gdy jest otwartych wiele dużych programów. Pozwoli to zaoszczędzić wiele frustracji podczas sesji roboczych.

Kiedy przychodzi czas na zakup komputera stacjonarnego, rozejrzyj się. Możesz być zaskoczony, że sklepy często mają sprzedaż na komputerach, a czasami komputer, który chcesz, będzie po znacznie niższej cenie w jednym sklepie w porównaniu z innym sklepem. Możesz nawet spojrzeć online, aby dowiedzieć się, które z twoich sklepów w twojej okolicy mają sprzedaż.

Czy komputer ma wystarczającą ilość pamięci RAM? Na tym polega przechowywanie plików. Będziemy chcieli, aby przechowywać jak najwięcej danych, jak to możliwe na komputerze. Czy jesteś stałym obrazem-Taker? Są to ważne pytania, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie komputera.

Jeśli biuro domowe lub mała firma wymaga jednego lub więcej komputerów stacjonarnych, wiele osób ma również laptopa lub iPada dla wygody. Wszystkie komputery mogą dzielić się najważniejszymi programami i informacjami, co ułatwia sprzedaż ludziom, aby pozostać w kontakcie z biurem podczas podróży.

Nie kupuj komputera stacjonarnego, który jest zbyt tani. Wiele razy, naprawdę dostaniesz to, za co płacisz. Spróbuj kupić od renomowanych producentów, sprzedawców detalicznych i źródeł online. Umowa, która jest trudna do uwierzenia, może nie być po wszystkim dobrą ofertę. Niezależni sprzedawcy mają świetnie wyglądające oferty, ale komputery często mają poważne problemy.

Zanim kupisz nowy komputer stacjonarny, zdecyduj się na budżet, który jest dla Ciebie wygodny. Istnieje wiele opcji dla komputerów stacjonarnych. Możesz wybrać te, które musisz umieścić w pakiecie komputerowym, który pasuje do kwoty, na którą możesz sobie pozwolić. Sprawdź, czy możesz dodać więcej pamięci RAM w późniejszym czasie, jeśli nie możesz sobie na to pozwolić teraz.

Czy kiedykolwiek chcesz uaktualnić komputer? Jeśli tak, rozważ to podczas dokonywania zakupu. Oznacza to, że wieża musi być wystarczająco pojemna, aby umożliwić dodatkowy sprzęt. Oznacza to również, że obecne komponenty muszą być w stanie obsłużyć więcej pamięci RAM, mocniejszy procesor itp.

Użyj wygodnej, ergonomicznie zaprojektowanej klawiatury z komputerem. Niektóre klawiatury działają lepiej z różnymi rodzajami użytkowania, które będziesz tworzyć na komputerze stacjonarnym, i warto upewnić się, że wybierzesz klawiaturę, która działa najlepiej dla większości komputerów. Tego typu klawiatury kładą mniejszy nacisk na dłonie i ramiona.

Można wybierać spośród kilku różnych opcji dysku twardego. Dyski twarde są standardowe, ale dyski SSD są nowsze. Dysk SSD jest lepszym rozwiązaniem, ale również droższe.

Kiedy wychodzisz do sklepów lub przeskakujesz do Internetu, aby znaleźć następny komputer stacjonarny, zrób to z ufnością. Po zapoznaniu się z powyższymi wskazówkami posiadasz już wiedzę niezbędną do tego, aby to zrobić dobrze. Ciesz się procesem i zdobądź naprawdę wspaniałą maszynę, która nie szkodzi portfelowi.

About Wszystko co musisz wiedzieć o komputerach stacjonarnych

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly